Следете нè:

Затвори

Испратете ни порака

Вашето име:*

Вашето презиме:*

E-mail:*

Телефон:*

Вашата порака: *

Рес Хумана

Миле Поп Јорданов 44

Скопје

Факс: 3085754

Телефон 2: 02 3085754

Локација: во склоп на Гранит хотелот-Козле

Веб страна: www.reshumana.com.mk

E-mail: reshumana@reshumana.com.mk

Вести

Почетна > Вести

Попуст на Ласерска епилација на пазуви и интима Четврток, 25, јуни

Месечна промоција на ласерска епилација на пазуви и интима. Погледнете ги пакетите кои ги нудиме.

Повеќе

Попуст на Princess третман Вторник, 23, јуни

Попуст на Princess третман за брчки или зголемување на усни со хијалуронски филери

Повеќе
На почеток