Следете нè:

Затвори

Испратете ни порака

Вашето име:*

Вашето презиме:*

E-mail:*

Телефон:*

Вашата порака: *

Рес Хумана

Миле Поп Јорданов 44

Скопје

Факс: 3085754

Телефон 2: 02 3085754

Локација: во склоп на Гранит хотелот-Козле

Веб страна: www.reshumana.com.mk

E-mail: reshumana@reshumana.com.mk

Вести и актуелности

Почетна > Вести

Попуст на Princess третман

Попуст на Princess третман за брчки или зголемување на усни со хијалуронски филери:

1. Волумен филер 9 000 денари

2. Филер 7 500 денари

3. Rich 5 600 денари

Повеќе за хијалуронски филери.

fileri
На почеток